Rozwijaj dziecko z zabawkami edukacyjnymi i terapeutycznymi od Edukatorka

Rodzice pozwalają swoim pociechom na korzystanie z telefonów, tabletów i komputerów. Ten cyfrowy świat niektórych z nich bardzo pochłania. Dzieci zamykają się w sobie, popadają w nałogi, rodzi to agresję i kłótnie. Nie jest to może widoczne u tych najmłodszych, ale i tak dziecko starsze i potrafi się obsługiwać elektroniką, tym problem jest znacznie poważniejszy. Dlatego należy już od małego rozwijać dziecko na innych płaszczyznach i za pomocą zabawek, które nie tylko czegoś nauczą, ale i będą pretekstem do wspólnych zabaw rodzica z dzieckiem. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się o zabawkach, które trzeba mieć!

Zabawki, które towarzyszą dzieciom wszędzie

Zabawki Djeco, to znane na europejskim rynku zestawy od francuskiego producenta. Przykuwają uwagę dzieci z powodu ciekawego wzornictwa, oryginalności i przepięknych kolorów. Djeco, to przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne. Wieloletnia tradycja producenta, która zaczęła się od 1954 roku, zyskała uznanie wśród rodziców i ich dzieci, m.in. z powodu jakości i inspiracji do tworzenia zabawek opartych na przyrodzie i otaczającym świecie. Dzięki temu dzieci przywiązują się do swoich ulubionych postaci oraz przedmiotów i sprawiają im mnóstwo radości oraz doskonałej zabawy z rówieśnikami. Gry edukacyjne są świetnym pretekstem do tego, aby rodzic spędzał więcej czasu ze swoim dzieckiem i zachęcał do wspólnej zabawy.

Sklep z zabawkami, który bawi, uczy i inspiruje jednocześnie

Edukatorek jest sklepem, który powstał z myślą o najmłodszych pociechach. Maluchy do prawidłowego rozwoju potrzebują zabawek, które będą wywoływały uśmiech na twarzy, ale również interesowały i uczyły czegoś nowego. Niezależnie od wieku dziecka, nauka poprzez zabawę jest najlepszą drogą do rozwoju. Poznawanie nowych rzeczy, odkrywanie świata, zadawanie wielu pytań. Dzieci są wtedy pełne energii, które muszą gdzieś spożytkować. Zabawki edukacyjne, m.in. klocki drewniane, puzzle, tradycyjne jeździki lub hulajnogi, skutecznie wypełnią wolny czas dziecka i sprawią, że telefon lub komputer nie będą dla niego istniały.

Połącz przyjemne z pożytecznym

Sklep internetowy dla dzieci Edukatorek, to najwyższej jakości, wyselekcjonowane produkty, które zanim trafią do sprzedaży są dokładnie analizowane, aby rodzice mieli pewność, że kupują zabawkę, która zapewni im wielogodzinne, często nawet wspólne zabawy. Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby ich dziecko miało uśmiech na twarzy, było szczęśliwe, a ich beztroska zabawa była połączona z efektywnym rozwojem.

Szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci na Edukatorek.pl, to gwarancja polepszania umiejętności malucha każdego dnia, a przy tym nie rezygnowania z wielogodzinnych zabaw. Połączenie przyjemnego z pożytecznym zapewni rozwój na każdej płaszczyźnie. Spraw więc, aby Twoje dziecko było szczęśliwe i cieszyło się z otrzymanego prezentu, a jego dzieciństwo było najlepszym, co ich w życiu spotkało.